shop the new Junk Gypsy Buc-ee's line here!

BOOK YOUR SUMMER ROAD TRIP NOW!!! 

lavender sugar

$9.99
or 4 installments of $2.50
by More info
- +
3.4 to 3.5 oz per jar. Perfect for tea, cakes, cookies, cupcakes, and more. Package in glass jar.
Write Your Own Review
You're reviewing:lavender sugar
Your Rating